O nas

HISTORIA FIRMY

Avilog Polska sp. z o.o. to profesjonalna, dynamicznie rozwijająca się firma transportowa. Spółka powstała w 2010 roku i specjalizuje się w transporcie żywego drobiu, piskląt, jaj, pasz oraz mleka.

Od początku naszej działalności naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta. Dbając o dobro Klienta jak i jego towaru, zarówno podczas załadunku, przewozu i przy rozładunku, zapewniamy terminową, bezpieczną i profesjonalną realizację usług transportowych, wykonywaną na najwyższym poziomie. Posiadamy certyfikaty i licencje oraz wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonywanie transportu.

Będąc oddziałem francuskiej firmy Grupa Mousset, działającej od ponad 50 lat na międzynarodowym rynku transportu, Avilog Polska ma zapewnioną stabilność finasową, która pozwala na przeprowadzanie różnego rodzaju inwestycji oraz zdobywania wiedzy i korzystania z doświadczenia profesjonalistów w światowym transporcie.

Obecnie Spółka ma siedzibę w Otwocku oraz 3 oddziały w Tomaszowie Mazowieckim, Siedlcach i Suchożebrach i zatrudnia ponad 50 kierowców oraz posiada flotę ponad 40 samochodów. Ważny element naszej działalności stanowi budowa relacji partnerskich z Klientem.

W celu zapewnienia szybkiej reakcji, nasi kierownicy ściśle współpracują z Klientem w oddziałach terenowych, zapewniając obsługę logistyczną na miejscu oraz realizację wszelkich bieżących zadań. Jedynie dział handlowy, księgowy i kadr są scentralizowane.

Zapeniamy transparentność naszych usług i komunikację poprzez odpowiednie narzędzia geolokalizacji i systemy informatyczne, a przede wszystkim profesjonalnych i dobrze wyszkolonych kierowców, którzy stanowią siłę i moc napędową naszej fimy. Tak ambitny i pełen pasji zespół podejmie każde wyzwanie i zadba o rozwój firmy.

ZAUFALI NAM

Wartości i zasady

Myśl przewodnia naszej firmy brzmi:
"Jak mówimy tak robimy"
(fr. « On le dit, on le fait » )

Działając zgodnie z tą zasadą, polityka naszej działalności opiera się na dbałości o wszystkie aspekty funkcjonowania firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Koncentrujemy się na ciągłym rozwoju, działając w najbardziej kluczowych obszarach, takich jak: jakość i bezpieczeństwo transportu, bezpieczeństwo pracowników oraz dobrostan przewożonych zwierząt.

Głównymi atutami naszej firmy są:

  • Profesjonalizm
  • Doświadczenie
  • Partnerstwo
  • Dyspozycyjność
  • Elastyczność

Naszą misją jest bycie godnym zaufania i cenionym dostawcą usług transportowych. Chcemy, żeby nasze usługi wyróżniały się najwyższym poziomem jakości i bezpieczeństwa.

Nasze podstawowe wartości to:

  • dbanie o jakość i bezpieczeństwo naszych usług
  • bycie cenionym pracodawcą
  • dbanie o dobrostan zwierząt w czasie transportu

Kierując się tymi wartościami umacniamy nasze zasady postępowania zgodnie z prawami i etyką biznesu. Należy podkreślić, że nasze relacje biznesowe budujemy na zasadach uczciwej konkurencji. Wymagamy, aby nasi pracownicy postępowali uczciwie, przestrzegali praw, reguł i przepisów dotyczących prowadzonej działalności. Jako pracodawca, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników poprzez stosowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeprowadzania spotkań, szkoleń i dyskusji, aby potwierdzić znajomość stosowanych reguł. Ważnym czynnkiem jest również dbanie o dobro zwierząt w czasie transportu zgodnie z Dyrektywą UE i tym zakresie także przeprowadzamy odpowiednie szkolenia dla naszych kierowców, kierując się zasadą, że kompetencje pracowników mają swój duży wkład w sukces firmy.

50
wykwalifikowanych kierowców
40
aut transportowych
50 mln
sztuk przewożonego żywca rocznie
468
obsługiwanych ferm

Certifkaty i licencje

Dołącz do grona zadowolonych klientów